11 października 2018 r. został zainaugurowany kolejny sezon udziału naszego przedszkola w kampanii społecznej ,,Pola nadziei". W tym roku nowe cebulki żonkili zasadziły dzieci z grupy ,,Żabki" i ,, Biedronki". Zaangażowanie było wielkie. Dzieci obiecały dbać o cebulki, aby na wiosnę móc oglądać piękne, żółte żonkile. Dzieci wiedzą,że to tylko symbol, który ma przypominać im o chorych, potrzebujących pomocy dzieciach z Hospicjum objętych opieką fundacji ,, Pomóż im". Oto kilka zdjęć.

szaszlyki3

12 października w naszym przedszkolu odbyła się bajka muzyczna pt. „BRZECHWAŁKI – CZYLI BRZECHWA DZIECIOM”. W programie muzycy przedstawili znane wiersze J. Brzechwy, adaptacje muzyczne, krótkie scenki teatralne oraz ciekawostki z życia poety. Zapraszamy do galerii.

brzechwałki 6

Rozpoczynamy nową edycję spotkań dla rodziców i dzieci. 11.10.2018r pierwszy raz w tym roku szkolnym chętni rodzice przyszli ze swoimi dziećmi, aby razem bawić się, turlać, tańczyć oraz śpiewać. Kto był nie żałował . Prowadzące panie Asia i Bożena z grupy Motylków, starały się jak najbardziej uatrakcyjnić wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na następne spotkanie w listopadzie. A jak było zobaczcie sami!

turlańce 3