Dnia 01.06.2017 w Szkole Podstawowej Nr 5 w Białymstoku odbyła się Olimpijka Przedszkolaka. Dzieci i rodzice dzielnie walczyli w różnych konkurencjach, emocje były wielkie. Wszystkie grupy wywalczyły zaszczytne I miejsce na podium. Gratulujemy wszystkim sportowcom!!! Galeria.

 

Grupę Biedronek odwiedziła Pani stomatolog dr Agnieszka Predko wraz ze swoją asystentką. Dowiedzieliśmy się jak prawidłowo należy dbać o nasze ząbki oraz poznaliśmy prawidłową technikę szczotkowania zębów. Oczywiście podczas tego zadania nie zabrakło zabawy, konkursów i wspaniałej atmosfery. Na koniec spotkania odbyło się obowiązkowe mycie zębów. Galeria.

 

24 maja Biedroneczki zaprosiły rodziców na uroczystość z okazji święta Mamy i Taty. Odświętnie ubrane czterolatki recytowały wiersze, śpiewały piosenki, składały życzenia najbliższym, wręczały zrobione własnoręcznie laurki i posadzone kwiatki, które mimo chłodnej pogody, na szczęście zdążyły zakwitnąć . Po udanym występie wszyscy częstowali się przygotowanymi przez mamy słodkościami.Galeria.