W dniu 18 września 2017r. reprezentanci grup Jeżyki i Motylki wzięły udział w uroczystym świętowaniu Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w Białymstoku pod hasłem „Przedszkolaki lubią bajki”. Tam wspólnie odśpiewały Hymn Przedszkolaka oraz wysłuchały „Ballady o uprzejmym rycerzu” czytanej przez Prezydenta Miasta Białystok Tadeusza Truskolaskiego. Bardzo ciekawym punktem programu były pytania dzieci do naszego Pana Prezydenta. Przedszkolaki pytały o zainteresowania i hobby , ulubione potrawy oraz ulubione bajki z dzieciństwa. Pytań nie było końca, ale dzieci nie mogły doczekać się zabaw i gier sportowych oraz zwiedzania Stadionu Miejskiego. Wszyscy zadowoleni i szczęśliwi wrócili do przedszkola, aby w dalszym ciągu świętować ten szczególny dzień z koleżankami i kolegami w naszym przedszkolu. Galeria

 

Jesteśmy zgraną grupą trzylatków. I choć niektórzy rano głośno płaczą to przed południem wesoło już skaczą. No cóż, początki bywają trudne, lecz w tym przedszkolu zabawy są cudne. Są instrumenty, kredki i farby to nasze wspólne wspaniałe skarby. Zabawki, klocki wózki z lalami i samochody w komplecie z garażami. Bardzo lubimy to nasze przedszkole i wspólnie uczymy się siedząc w dużym kole. Na spacerki już wychodzimy i w naszym ogrodzie zgodnie się bawimy. Pragniemy poznać świat wielki nieznany, dlatego do przedszkola z ochotą podążamy. I choć wszyscy wołają na nas „maluchy” to my przecież jesteśmy prawdziwe zuchy. Galeria.

 

 

Już jesteśmy drugi rok w naszym przedszkolu. Jesteśmy grupą Biedronki. Nasza grupa liczy 25 dzieci : w tym dwanaście dziewczynek, a trzynastu chłopców. Czterolatków jest 12 , a trzylatków 13.Mamy piękną ,dużą salę z mnóstwem zabawek, klocków, gier. Pokazaliśmy naszym młodszym kolegom jak wygląda nasze przedszkole oraz plac zabaw. Nasze maluchy są bardzo dzielne :chętnie się bawią, a po zabawie odkładają zabawki na wyznaczone miejsca. Wszystkie Biedronki starają się przestrzegać kodeksu przedszkolaka: sprzątamy po sobie, uczymy się też uważnie słuchać Pań. Mieliśmy już Święto Przedszkolaka. Fajnie było bawić się z kolegami, rozwiązywać zagadki, tańczyć, śpiewać. Każdy dzień w przedszkolu mija nam miło i szybko. Galeria.