rekrutacja2018

 

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji dzieci do przedszkola.


Wniosek o przyjęcie dziecka

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów na rok szkolny 2018/2019 można złożyć w dniach 1-9 03.2018 (piątek) w godz. 8.00- 16.00 w gabinecie dyrektora.


Dni otwarte

Dni otwarte w naszym przedszkolu odbędą się w dniach:

  • 1.03.2018 r. ( czwartek) w godz. 9.00-10.30 w budynku głównym przedszkola przy ul. Staszica 16/18 ( sala 1 „Krasnoludki”)

  • 2.03.2018r. (piątek) w godz. 9.00-10.30 w oddziale usytuowanym w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Kamiennej 15 ( wejście z tyłu budynku; grupa „Motylki”)

Prosimy o zabranie ze sobą kapci.
Zapraszamy


W piękny, słoneczny, październikowy dzień dzieci z grupy ,,Motylków" wybrały się na wycieczkę do parku. Chcieliśmy zobaczyć, jak przyroda zmienia się jesienią. Spacerując podziwialiśmy piękne kolory liści na drzewach, już wiemy dlaczego z zielonych robią się żółte, czerwone, pomarańczowe...
Największą radość sprawiła nam wizyta pod kasztanowcami. Znaleźliśmy pod nimi ,,tysiące" kasztanów. Panie chyba wiedziały, że jest ich tak dużo, bo miały przygotowane torebki, które w krótkim czasie zapełniły się. A potem, była znakomita zabawa, układaliśmy z nich słoneczka, zwierzątka ,ludziki .
,,Dary jesieni'' zabraliśmy do przedszkola, zorganizowaliśmy jesienny kącik przyrody. Kasztany wsypaliśmy do wielkiego kosza. Teraz służą nam do zabawy i nauki. Galeria.

 

W październikowy wieczór w przedszkolu odbyło się wyjątkowe spotkanie dla rodziców z dziećmi. Wszyscy chętni, mogli tego wieczoru znakomicie bawić się, turlać , przetaczać itp. Zajęcia bazowały na teorii ruch Labana, metodzie ruchu rozwijającego W. Sherborne. Jest to świetny sposób na pogłębianie relacji z dzieckiem poprzez zabawę. Organizatorkami tego spotkania były panie Asia i Bożena z grupy ,,Motylków". Było to pierwsze spotkanie z cyklu ,,Bycie blisko". Kolejne już w listopadzie. Zapraszamy serdecznie ( liczba miejsc ograniczona). Jak się bawiliśmy zobaczcie na zdjęciach!