“Wszystkiego co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się
w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować
i współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać,
myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat”
                                             

                                                 Robert Fulghum

  Gazetka zimowa.

 Zima zagościła na dłużej, to dobry czas na relaks z naszą gazetką. Zapraszamy do lektury.

„Żabki” to my- dzielne przedszkolaki. Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Trzy latka już mamy i potrawy pięknie zjadamy. W naszej przedszkolnej gromadce bawimy się i uczymy wytrwale. Gry, puzzle, układanki, różne malowanki cierpliwości wymagają, ale świetnie rozwijają. W ciągu dnia tańczymy, śpiewamy i na instrumentach muzycznych gramy. W naszym przedszkolnym ogródku chętnie przebywamy i świeże powietrze noskiem wdychamy. Trzy latka już mamy i "Kodeks Zachowań" dobrze znamy, chociaż często o nim zapominamy. Zabawki na miejsce pięknie odkładamy i na Rodziców wytrwale czekamy....! ukryta kamera :)

 

zabkowa codziennosc9

Przedszkole "Na Bojarach"

Przedszkole Samorządowe
nr 21 „Na Bojarach”
ul. Staszica 16/18
15-071 Białystok
tel 85 741 68 33
email: ps21@um.bialystok.pl