“Wszystkiego co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się
w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować
i współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać,
myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat”
                                             

                                                 Robert Fulghum

  Gazetka zimowa.

 Zima zagościła na dłużej, to dobry czas na relaks z naszą gazetką. Zapraszamy do lektury.

Już jesteśmy drugi rok w naszym przedszkolu. Jesteśmy grupą Biedronki. Nasza grupa liczy 25 dzieci : w tym dwanaście dziewczynek, a trzynastu chłopców. Czterolatków jest 12 , a trzylatków 13.Mamy piękną ,dużą salę z mnóstwem zabawek, klocków, gier. Pokazaliśmy naszym młodszym kolegom jak wygląda nasze przedszkole oraz plac zabaw. Nasze maluchy są bardzo dzielne :chętnie się bawią, a po zabawie odkładają zabawki na wyznaczone miejsca. Wszystkie Biedronki starają się przestrzegać kodeksu przedszkolaka: sprzątamy po sobie, uczymy się też uważnie słuchać Pań. Mieliśmy już Święto Przedszkolaka. Fajnie było bawić się z kolegami, rozwiązywać zagadki, tańczyć, śpiewać. Każdy dzień w przedszkolu mija nam miło i szybko. Galeria.

 

Przedszkole "Na Bojarach"

Przedszkole Samorządowe
nr 21 „Na Bojarach”
ul. Staszica 16/18
15-071 Białystok
tel 85 741 68 33
email: ps21@um.bialystok.pl